#NOWAR
Our nft collection поддерживаем ЗСУ вместе

UA Resistance

Россия розпалила війну - ми, щоб підтримати українське суспільство, сім'ї воєних, а також дітей, пострадавших від цього кошмара, запускаємо обмежену колекцію NFT. У колекції представлені NFT кількох художників та ілюстраторів, як 2d, так і 3d. Основна частина була спрямована на гуманітарні потреби (доставка продуктів харчування, основних та специфічних видів медикаментів, облаштування пунктів передислокації, убезпечення та місця тимчасового проживання, включаючи місця для дітей).

Детальніше
card
card
card

Curated collection by KsiProstir

Спеціальна колекція в підтримці українських благотворильних фондів, куратор @KsiProstir, мультидисциплінарний культурний хаб-галерея та відкрита майстерня в Центрі сучасної культури Днепра, @dniproccc

Детальніше
card
card
card

Heroes__of__Ukraine

27 благодійних карток. Усі зібрані кошти будуть направлені до офіційного фонду ЗСУ. Кожен центр від цього збору NFT піде до Фонду Збройних Сил України. Слава Україні! Героям слава!

Детальніше
card
card
card

War by Sosna V.I.

Обмежена колекція солдатів та військової техніки відомого українського художника Валерія Сосни

Детальніше
card
card
card

Monkey_Army

Колекція NFT Monkey Army представляє відважних українських воїнів, які захищають українську незалежність та весь цивілізований світ. Усі кошти, отримані від продажу колекції, підуть на підтримку Збройних Сил України!

Детальніше
card
card
card

Завдання проекту

Українська армія

50%

від прибутку спрямовується у вигляді прямої підтримки української армії та постраждалих дітей

Маркетинг

30%

від прибутку спрямовується маркетингові та порожні витрати

Фонди підтримки

10%

героям, сім'ям загиблих на війні, військовим та цивільним патріотам

Резервный фонд

10%

йде до резервного фонду авторських прав

Сьогодні, коли на території України, у центрі Європи, найбільш варварським та цинічним способом Росія розпалила війну – ми, для підтримки Української армії, сімей військових, а також дітей, які постраждали від цього кошмару – запускаємо лімітовану колекцію NFT.

У колекції представлені NFT авторства кількох художників та ілюстраторів, як 2d, так і 3d.

50% від прибутку спрямовується у вигляді прямої підтримки української армії та постраждалих дітей.

30% - маркетингові витрати, 10% - до фонду підтримки сімей героїв, які загинули на війні та живих героїв безпосередньо, таким, як КИЇВСЬКИЙ ПРИВІД та багатьом іншим, військовим та цивільним патріотам, які у вихорі сьогоднішніх фронтових драм та перемог не такі помітні всевидячому оку медіа.

10% йде до резервного фонду авторських прав. З цих коштів виплачуватиметься винагорода авторам зображень, які будуть використовуватися як основа для NFT.

Ця колекція є відображенням сьогодення, з його символікою, сленгом та геройством. І ці дні вже червоною ниткою вплітаються в історію не лише Європи, а й усього світу. І звичайно ж, вона займе своє унікальне місце і належатиме своїй епосі.

Copyright 2024 Паляниця. Designed By SimplexPage