Деталі блогу

Image
Image 04
Пн
  • Anna

Безкоштовна психологічна допомога кожному

Триваюча війна, щоденні трагедії та психологічна напруга призводять до страждань тисяч українців. Причому, не лише громадян, які зі зброєю в руках захищають нашу державу, але й тих, що знаходяться в тилу або був вимушено залишити свою домівку у зоні бойових дій. Це серйозна проблема, яка потребує професійного вирішення.

PsyHelpUA - проект з надання безкоштовної психологічної допомоги. Фахівці надають, як одноразову, так і багаторазову допомогу. У своїй діяльності ресурс отримує підтримку від Одеської команди Товариства Червоного Хреста України, Ізраїльського центру NATAL та Netpeak.

Для отримання психологічної підтримки необхідно подати просту заяву на сайті psyhelp.info або в Телеграм боті PSYHELPbot (в ньому можна попередньо розповісти про ситуацію не лише письмово, а й голосовим повідомленням) ✔️

Окрім цього, користувачі можуть звернутись на цілодобову гарячу лінію Товариства Червоного Хреста України (0 800 333 161) і отримати кваліфіковану підтримку досвідчених консультантів. Всі дзвінки для абонентів України абсолютно безкоштовні та анонімні!

Також через сайт можна залишити заяву для участі в групових заняттях з медитації та Mindfulness, які допоможуть користувачам психологічно розрядитись.

Усі деталі на сторінці ресурсу psyhelp.info 

Copyright 2022 Паляниця. Designed By SimplexPage